اعلانات سایت

:::: اطلاعیه مهم ::::

:::: اطلاعیه مهم ::::

از ابراهیم حقیقی در
Number of replies: 0

                                                                                                                بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به ضرورت تعطیلی کلاس های درس به دلیل مقابله با ویروس کرونا و به منظور عقب نماندن از برنامه آموزشی رعایت موارد زیر الزامی است

  • همانگونه که در ابتدای ترم در کلاس  ها مطرح شد این سایت به منظور ارتباط مستمر و تعامل شما دانشجویان محترم با یکدیگر و با استاد ایجاد شده است. و هر دانشجو می تواند با شماره دانشجویی وارد شده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام و از محتوای دروس و فعالیت های کلاسی و زمان ارائه و تحویل آن مطلع گردد. 
  • طبق برنامه هفتگی خضور شما در سایت الزامی بوده و عدم حضور به منزله غیبت محسوب خواهد شد. لذا هر دانشجو به تعداد جلسات هفتگی باید به میزکار خود در سایت وارد شود و مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط استاد یا سایر همکلاسی ها را مرور کند.
  • فعالیت های یادگیری تعیین شده در ابتدای ترم به قوت خود باقی است و دانشجویان محترم طبق برنامه ریزی انجام شده کار خود را ارائه نمایند  البته با توجه به تعطیلی کلاس ها ،  فایل صوتی ارائه خود را در سایت به اشتراک بگذارند.   ( به راهنمای ارسال فایل مراجعه کنید).
 -طبق توضیحات ارائه شده در خصوص فعالیت همان مطالبی که قرار بود در کلاس ارائه نمایید را با گوشی خود ضبط کرده و فایل صوتی را طبق راهنما در بخشی که برای اشتراک گذاری فایل های صوتی در میزکار تعریف شده ارسال کنید. -
  • نماینده هر کلاس یک گروه در پیام رسان ایتا ایجاد کرده پیوند گروه را برای تمامی اعضا ارسال کند
  • هر گونه سوال یا مشکلی در خصوص ورود به سایت داشتید از طریق پیام در شبکه های مجازی بخصوص ایتا برای من ارسال کنید. کافی است روی آیکن شبکه اجتماعی پایین صفحه اصلی سایت کلیک کنید.
در پناه خداوند و با توکل به او موفق و سلامت  و شاداب باشید
ابراهیم حقیقی 1398/12/15